Najlepsze 8-minutowe ćwiczenia na pośladki

Ćwiczenia

Szukasz skutecznych ćwiczeń na pośladki, które pomogą Ci spalić tłuszcz w krótkim czasie?

Oto najlepsze 8 minutowe ćwiczenia na pośladki, które pomogą Ci spalić tłuszcz w zaledwie 8 minut.

1. Squaty

Zacznij od stania przed ścianą. Ustaw stopy w rozkroku. Zegnij kolana i opuść swoje ciało w dół do podłogi. Trzymaj plecy prosto, nie zaokrąglaj ich. Utrzymuj biodra w kwadratowej pozycji, nie pozwól im się zaokrąglić. Trzymaj głowę do przodu, nie pozwól, aby głowa się zwisała. Ściśnij pośladki i trzymaj je mocno.

2. Wspięcia górskie

Stań wysoko z wyprostowanymi plecami. Podnieś prawą stopę z ziemi i wyciągnij ją przed siebie. Trzymaj lewą nogę prosto. Zrób wdech i wyskocz prawą nogą do nieba. Przeskocz lewą nogą z powrotem na ziemię i powtórz to samo po drugiej stronie.

3. Step Up

Zacznij od lewej nogi i zrób krok w górę prawą nogą tak wysoko, jak to możliwe. Twoje kolano powinno być zgięte pod kątem 90 stopni. Trzymaj nogi razem i zrób krok z powrotem na ziemię. Powtórz to samo na drugą stronę.

4. Przysiad z jedną nogą

Zacznij z rękami na ziemi i prostymi plecami. Trzymaj plecy prosto. Stań na jednej nodze. Zegnij nogę tak bardzo, jak tylko możesz. Ściśnij pośladki.

5. Unoszenie nóg na boki

Stań prosto i podnieś prawą nogę, trzymając ją równolegle do podłogi. Przytrzymaj prawą stopę i wyciągnij rękę do sufitu. Trzymaj oczy skierowane do przodu. Powoli opuść nogę z powrotem na podłogę. Powtórz to samo na drugą stronę.

6. Unoszenie boczne

Zacznij od położenia prawej ręki na podłodze i wyprostowania lewej nogi. Podnieś lewą nogę, aż dotknie ściany. Przytrzymaj nogę. Zrób wdech i powoli opuść ją z powrotem na ziemię. Powtórz to samo na drugą stronę.

7. Step ups

Zacznij od położenia rąk na podłodze i wyprostowania pleców. Zrób krok prawą nogą do nieba i przytrzymaj go tam. Trzymaj plecy prosto. Wyciągnij ręce. Powoli opuść stopę z powrotem na podłogę. Powtórz to samo na drugą stronę.

8. Przysiady z hantlami

Zacznij z rękami na podłodze i prostymi plecami. Zegnij kolana i opuść swoje ciało na podłogę. Trzymaj głowę do przodu i nie pozwól jej zwisać. Ściśnij swoje pośladki i trzymaj je mocno.

Wnioski:

Podsumowując, są to najlepsze 8 minutowe ćwiczenia na pośladki, które pomogą Ci spalić tłuszcz w krótkim czasie. Zacznij więc ćwiczyć te ćwiczenia, a zobaczysz rezultaty w krótkim czasie.

 

Ćwiczenia
Siłownia – jak ubrać się na trening z klasą?

Siłownia to miejsce, gdzie możemy zadbać o nasze ciało, kondycję i zdrowie, a jednocześnie zrelaksować się po ciężkim dniu. Jednak, aby trening był przyjemny i efektywny, warto zadbać o odpowiedni strój, który sprawi, że poczujemy się pewnie i komfortowo. W tym artykule przedstawimy kilka propozycji dla panów, które pozwolą wyglądać …

Ćwiczenia
Crossfit – to warto wiedzieć

Treningi crossfit cieszą się coraz większą popularnością. Trudno się temu dziwić, aktywność tego rodzaju pozwala bowiem wyrzeźbić sylwetkę, poprawić wydolność organizmu oraz cieszyć się z podejmowania nowych wyzwań, co wpływa korzystnie na motywację do treningów. Crossfit po jakim czasie efekty? Co warto wiedzieć? Kilka najważniejszych informacji znajdziesz w kolejnych akapitach …

Ćwiczenia
Trening w domu? Sprawdź możliwości

Chcesz zadbać o dobrą formę, cieszyć się zdrowiem i piękną sylwetką? Pamiętaj, że kluczem do osiągnięcia sukcesu jest trzymanie się zasad zdrowego odżywiania oraz regularna aktywność fizyczna. Okazuje się, że droga do osiągnięcia celu nie musi być męczarnią. Postaw na ulubiony trening w domu dla kobiet i przekonaj się, że …