Siłownia: cytaty motywacyjne do treningu

Ćwiczenia

Trening na siłowni to jeden z najpowszechniejszych sposobów na uzyskanie dobrej formy i wymarzonej sylwetki. Niestety nawet najbardziej zaangażowana osoba może mieć czasami gorszy dzień. Nie masz ochoty na trening? Jeśli czasami Ci się to zdarza, ten artykuł jest właśnie dla Ciebie. Poniżej znajdziesz kilka skutecznych sposobów, które zmotywują Cię do treningu na siłowni.

Motywacja – klucz do sukcesu

Odpowiednia motywacja to bardzo ważna rzecz w sporcie. Dzięki niej nie stracisz celu z oczu i osiągniesz zamierzone cele. Każdy może mieć inny sposób na to, aby zmotywować się do treningu. Jednym z lepszych sposobów jest nagradzanie. Pamiętaj jednak, że nagrody nie mogą szkodzić wyglądowi Twojej sylwetki ani Twojemu zdrowiu. Dobrym sposobem na nagrodę i motywację, może okazać się wyjazd do spa. Takie podróże pozwalają na pełen relaks, zarówno jeśli chodzi o ciało jak i umysł. Innym dobrym sposobem jest wyjście do kina, które również pozytywnie wpływa na samopoczucie. Jak widzisz, możliwości są różne. Warto próbować, aby znaleźć swój najlepszy sposób na motywację. Jeśli szukasz czegoś, co bez wychodzenia z domu pozwoli Ci nabrać chęci do treningu, dobrym sposobem okażą się siłownia motywacja cytaty. Kilka najlepszych znajdziesz w kolejnym akapicie.

Siłownia motywacja cytaty

Oto kilka cytatów, dzięki którym nabierzesz ochoty na trening:

 1. „Jeśli możesz kłaść się spać każdej nocy ze świadomością, że w ciągu dnia dałeś z siebie wszystko, sukces Cię znajdzie” – Mason Russel L.
 2. „Ten, kto ma co najmniej jedno marzenie, ma powód, by być silnym” – Sanmao.
 3. „Jesteś jedyną osobą na świecie, która może wykorzystać Twój potencjał” – Zig Ziglar.
 4. „Za dwadzieścia lat bardziej będzie żałował tego, czego nie zrobiłeś, niż tego, co zrobiłeś. Więc odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań. Złap w żagle pomyślne wiatry” – Mark Twain.
 5. „Jeśli masz zamiar w coś wątpić, to zacznij wątpić w swoje ograniczenia” – Don Ward.
 6. „Każdy ma do pokonania swój własny Everest. Sukces jest dowodem na to, że każdemu może się udać to, co sobie postanowi”.
 7. „Rozwijasz się jako człowiek jedynie wtedy, gdy znajdujesz się poza własną strefą komfortu” – Scott Jurek.
 8. „99% wszystkich porażek pochodzi od ludzi, którzy mają nawyk tworzenia ciągłych wymówek” – G.W. Carve.
 9. „Twój czas jest ograniczony, więc nie marnuj go na bycie kimś, kim nie jesteś” – Steve Jobs.
 10. „Kiedyś” to choroba, która każe nam zabrać wszystkie nasze marzenia do grobu” – Timothy Ferriss.
 11. „Sposobem na szczęście jest skończenie mówienia i podjęcie działania” – Walt Disney.

 

Ćwiczenia
Siłownia – jak ubrać się na trening z klasą?

Siłownia to miejsce, gdzie możemy zadbać o nasze ciało, kondycję i zdrowie, a jednocześnie zrelaksować się po ciężkim dniu. Jednak, aby trening był przyjemny i efektywny, warto zadbać o odpowiedni strój, który sprawi, że poczujemy się pewnie i komfortowo. W tym artykule przedstawimy kilka propozycji dla panów, które pozwolą wyglądać …

Ćwiczenia
Crossfit – to warto wiedzieć

Treningi crossfit cieszą się coraz większą popularnością. Trudno się temu dziwić, aktywność tego rodzaju pozwala bowiem wyrzeźbić sylwetkę, poprawić wydolność organizmu oraz cieszyć się z podejmowania nowych wyzwań, co wpływa korzystnie na motywację do treningów. Crossfit po jakim czasie efekty? Co warto wiedzieć? Kilka najważniejszych informacji znajdziesz w kolejnych akapitach …

Ćwiczenia
Trening w domu? Sprawdź możliwości

Chcesz zadbać o dobrą formę, cieszyć się zdrowiem i piękną sylwetką? Pamiętaj, że kluczem do osiągnięcia sukcesu jest trzymanie się zasad zdrowego odżywiania oraz regularna aktywność fizyczna. Okazuje się, że droga do osiągnięcia celu nie musi być męczarnią. Postaw na ulubiony trening w domu dla kobiet i przekonaj się, że …