Witaj na moich stronach

Cały serwis best4u.pl przeszedł głębokie zmiany i został przeniesiony na CMS-ową platformę Drupala. Od niedawna także pod starym adresem nowy serwis Accessmastera. Został zmieniony graficznie a zawartość jest w trakcie zmian i rozszerzania. Stara wersja już nie jest dostępna. Aktualizowany jest dział związany z logistyką a dział związany z pracami dyplomowymi i informacjami dla moich dyplomantów sprawdza się już od 2010 roku, pomagając w wypromowaniu ponad stu studentów.

 

www.dyplom.best4u.pl

 

Mimo, że nie mam szans jednocześnie rozwijać wszystkich działów, mam nadzieję, ze żaden z nich nie pozostanie dłużej bez aktualizacji.

 

www.access.best4u.pl

Na stronach Accessmastera znajdują się nie tylko własne opracowania oparte na doświadczeniach w pracy ze studentami i z aplkacjami, przy których powstawaniu brałem udział, ale także materiały czerpiące inspirację z wielu pozycji literatury i licznych źródeł rozrzuconych po całym internecie. Chętnych zapraszam do współpracy przy współtworzeniu tej strony!

 

 www.logistyka.best4u.pl 

 Na stronach dotyczących logistyki znajdują się materiały dotyczące wykładów i ćwiczeń z różnych przedmiotów związanych z logistyką. Materiały do ćwiczeń pomagają wykonać zadania na zajęciach i oszczedzają czas potrzebny np. na rysowanie tabel czy zapisywanie wzorów a mnie ułatwiają pracę. Jest również spis literatury z dziedziny, podzielony według zagadnień. Planuję tam również umieścić więcej ciekawostek i materiałów informacyjnych z branży.

 

 

 

 

 

Korzystając w jakikolwiek sposób z serwisu znajdującego się pod adresem www.best4u.pl oraz wszystkich subdomen akceptujesz zasady zawarte w Polityce Prywatności znajdującej się na tej stronie.

M. S.