Partnerzy

Oto osoby i firmy, dzięki uprzejmości których ten serwis może funkcjonować, wygląda tak jak obecnie i zawiera tresći, które go wzbogacają. Są tu także strony firm, na usługach których można polegać.

Pozdrawiam wszystkich i dziękuję, jednocześnie polecając z pełną odpowiedzialnością ich usługi i zachęcając do odwiedzenia ich stron.

Marek Sikora

 

 

Altavis - profesjonalne strony wwwFirma Altavis, jest godną polecenia, nie tylko z powodu profesjonalnego i przyjaznego podejścia do klienta, ale również z niezwykłej kreatywności, chęci pomocy i wybieganiu z rozwiązaniami dla klienta, zanim ów pomyśli, że takie jest mu potrzebne.

 

Linuxpl.com - hosting - domeny - serwery

Oprócz świadczonych usług hostingowych (www.linuxpl.com), firma zajmuje się udostępnieniem i obsługą serwerów dedykowanych oraz serwerów VPS dla klientów biznesowych i klientów indywidualnych, rejestracją domen internetowych oraz telefonią internetową.

 

 

Złote myśli

Złote Myśli, to nowatorskie Wydawnictwo Internetowe. Zajmują się publikacją, sprzedażą i dystrybucją ebooków.

Są pierwszą firmą w Polsce, która postanowiła wyspecjalizować się w publikacjach elektronicznych (ebooki) zawierających naprawdę praktyczną wiedzę. Wydają ebooki, które oparte są przede wszystkim na doświadczeniu i praktyce.

 

 

Czas na e-biznesSerwis-legenda, która od 2000 roku skutecznie pomaga małym biznesom zabłysnąć w sieci. Serwis, który w profesjonalny sposób porusza zagadnienia e-marketingu i copywritingu. Podstawowy produkt w cnebPoints to abonament serwisu i płatnego czasopisma, które zmieniły setki polskich małych i średnich biznesów. Kopalnia praktyczniej wiedzy nt. marketing internetowego. Abonament CzasNaE-Biznes jest odpowiednią inwestycją dla każdego biznesu, który ma lub chce mieć stronę www.